ye-logo.v1.2
15 Жовтня, 2019

Вулицями Хмельницького пройде театралізована Хресна хода

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 2028
В цьому році Хресна Дорога вулицями Хмельницького відбудеться вже всьоме
В цьому році Хресна Дорога вулицями Хмельницького відбудеться вже всьоме. Фото: credo.pro

Під час неї вірні молитимуться до Господа за мир в Україні.

У п’ятницю, 12 квітня о 19 годині в Хмельницькому відбудеться театралізована Хресна Дорога. Стартує піша хода від храму Христа Царя Всесвіту (проспект Миру, 55), що на проспекті Миру.

«На 18 годину у нашому храмі відбудеться Служба Божа, після якої відбудеться Хресна Хода. Колона пройде проспектом Миру, спуститься по Свободи на Зарічанську і назад по Степана Бандери підійметься до костелу. Під час ходи буде 14 зупинок, так званий «стацій», кожна з яких символізує певну подію шляху Ісуса на Голгофу. Так усі вірні зможуть пригадати, який нелегкий шлях пройшов Христос, аби нас відкупити. Роздуми над Хресною Дорогою зачитуватиме молодь нашого храму. Тому запрошуємо усіх хмельничан, незалежно від конфесії, приєднатися до Хресної ходи», - розповів настоятель римо-католицького храму Христа Царя Всесвіту отець Микола Лучинський.

Додамо, що в цьому році Хресна Дорога вулицями Хмельницького відбудеться вже всьоме. Під час неї вірні молитимуться до Господа за мир в Україні, за зміцнення сімей та родин, а такого в намірах виборів Президента.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую