ye-logo.v1.2
8 Квітня, 2020

Хмельничина отримала понад 43 мільйони гривень субвенції на «Нову українську школу»

Суспільство 1445
Цьогоріч місцева влада має майже півроку, щоб  підготуватися до нового навчального року
Цьогоріч місцева влада має майже півроку, щоб підготуватися до нового навчального року. Фото: ілюстрація з архіву редакції

Хмельницька область – серед 12 областей-лідерів, що розподілили всі кошти, а значить найближчим часом зможуть почати закупівлі.

Цього року Уряд розподілив і направив в області 1, 215 мільярдів гривень на навчання вчителів та закупівлю обладнання для першокласників, які навчатимуться у школі в межах реформи «Нова українська школа» у 2019-2020 навчальному році. Про це повідомляють у прес-службі Хмельницької ОДА.

«Цьогоріч місцева влада має майже півроку, щоб підготуватися до нового навчального року. Як і торік, ці кошти використовуватимуться на засадах співфінансування. Так, обласні центри повинні будуть докласти не менше 30% власних коштів (формула 70 на 30), райони і ОТГ – не менше 10% (формула 90 на 10), а гірські території та населені пункти на лінії зіткнення – лише 5% (формула 95 на 5)», - йдеться у повідомленні.

Розподіл субвенції здійснюється відповідно до затверджених формул, що враховують як кількість учнів, так і інші фактори. Для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2019 році” на Хмельницьку область виділено кошти в сумі 43 мільйони 63 тисяч гривень, а саме:

• 35 мільйонів 566 тисяч гривень на закупівлю дидактичних матеріалів, музичних інструментів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів згідно з переліком, затвердженим МОН;

• 7 мільйонів 497 тисяч гривень на підготовку тренерів-педагогів, супервізорів, проведення супервізії та підвищення кваліфікації педагогічних працівників (видатки споживання).

Як зазначають у Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, на Хмельницьку область виділено виділено майже 14 мільйонів 484 тисяч гривень. «Із них на закупівлю україномовних дидактичних матеріалів для закладів загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин – 160,5 тисяч гривень, на оснащення закладів загальної середньої освіти засобами навчання та обладнанням для кабінетів природничо-математичних предметів – 8 мільйонів 820 тисяч гривень та на забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях закладів загальної середньої освіти – 5 мільйонів 504 тисячі гривень», - повідомляють у прес-службі.

Фінансування коштів даної субвенції буде здійснюватися відповідно до помісячного розпису асигнувань загального фонду державного бюджету Державної казначейської служби України від 4.03.2019 року:

• з березня по вересень 2019 на закупівлю дидактичних матеріалів, сучасних меблів, музичних інструментів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту;

• з березня по грудень 2019 року на здійснення витрат на відрядження для підвищення кваліфікації вчителів, асистентів вчителів закладів загальної середньої освіти з інклюзивним та інтегрованим навчанням, директорів закладів загальної середньої освіти, заступників директорів з навчально-виховної (навчальної, виховної) роботи у початковій школі.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую