ye-logo.v1.2
19 Вересня, 2019

Виконком у прямому ефірі: петиція про заборону держлотерей в житлових будинках та встановлення меморіальної дошки

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 9081

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Сьогодні, 11 квітня, виконавчий комітет Хмельницької міської ради проведе чергове засідання.

Сьогодні на виконкомі мають розглянути понад п’ятдесят проектів рішень, які значаться в порядку денному, що опублікований на сайті Хмельницької міської ради. Окрім питань навколо комунального майна (передача в оренду, продовження оренди тощо), будуть й інші.

Зокрема, трьома проектами рішень передбачено надати одноразові матеріальні допомоги хмельничанам. Ще декілька проектів рішень – про дозволи на переведення садових будинків у жилі.

Окрім того, члени виконкому розглянуть електронну петицію щодо заборони розташування державних лотерей (ігрових автоматів) в житлових будинках. Проект передбачає взяти до відома електронну петицію щодо заборони розташування державних лотерей (ігрових автоматів) в житлових будинках та внести на розгляд сесії міської ради пропозицію про звернення до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, Генеральної прокуратури України, Національної поліції України щодо внесення змін до законодавства, регулюючого сферу азартних ігор, про упорядкування діяльності та розташування цих гральних закладів.

Розгляне виконком і проект рішення про надання дозволу на встановлення меморіальної дошки на честь Шаренка В’ячеслава Васильовича. З відповідним клопотання про дозвіл встановити меморіальну дошку на честь першого головного лікаря Хмельницького обласного онкологічного диспансеру на фасаді будівлі Хмельницького обласного онкологічного диспансеру (вул. Пілотська, 1), звернулися працівники закладу.

Як проходить засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради, дивіться в прямому ефрі на сайті «Є». Початок о 14.00.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую