ye-logo.v1.2

Він був прикладом для багатьох... У Хмельницькому прощалися з Миколою Неживим

Суспільство 9137
Прощання з Миколою Неживим відбулося на центральній площі міста
Прощання з Миколою Неживим відбулося на центральній площі міста. Фото: автора

В останню путь провести Героя прийшло сотні людей.

Сьогодні, 11 квітня, у Хмельницькому на майдані Незалежності, відбулося прощання із хмельничанином Миколою Неживим, який 8 квітня загинув на Сході. Наш земляк служив у 93-ій механізованій бригаді, яка дислокується біля Авдіївки.

«В той день був обстріл нашої позиції противником. Микола якраз був у спостережному пункті, у який влучила протитанкова ракета. Він загинув миттєво… - пригодує командир 93-ї бригади Павло Воловик. – Миколу поважали усі побратими. Свій патріотизм він показував не словами, а діями. Він був прикладом відваги для багатьох. Для молодших побратимів Микола Миколайович був як батько – ми на нього рівнялися, прислухалися до його порад…»

Під час виконання гімну України військові похилили голови…

Попрощатися з загиблим Героєм прийшли сотні людей – рідні, близькі, побратими та представники влади. Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин сказав: «Микола Неживий не рвав на собі сорочку і не кричав на кожному кроці, що він патріот. Його любов до країни не була показовою, а абсолютно щирою. Він постійно був на передовій – заради своєї родини, заради свого міста, заради України. Бойовий шлях Миколи Миколайовича вартий окремої книги. Співчуття родині та вічна пам'ять Миколі Неживому».

Попрощатися зі своїм побратимом приїхав командир 93-ї бригади Павло Воловик.

Після прощання на майдані, у Соборі Андрія Первозванного відбулася панахида за померлим. Поховали бійця на кладовищі у мікрорайоні Ракове.

У 57-річного загиблого залишилась дружина та донька.

Наш земляк загинув під час обстрілу в зоні ООС.

Попрощатись із загиблим прийшли сотні хмельничан, рідні, товариші й побратими.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую