ye-logo.v1.2
8 Серпня, 2020

Голландці передали медичним закладам Хмельниччини 16 тонн гуманітарної допомоги

Суспільство 4973

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Наступний вантаж – медичні ліжка, мають надійти наприкінці квітня.

Хмельницька благодійна організація «Благо поруч», яка співпрацює з Нідерландським благодійним фондом «Stichting WHOE» доставила на Хмельниччину 16-тонний вантаж гуманітарної допомоги.

«Голландці нам передали меблі для медичних закладів, апаратуру, одяг, взуття та іграшки. Вартість вантажу оцінюється у 3 тисячі євро. Звичайно це не нові речі, однак ті самі меблі, які у наших лікарнях стоять не один десяток років, ми замінимо на ті, які прослужили в лікарні Роттердама не більше 6-ти років. Вони добротні та якісні, тому ми раді цій допомозі», - розповів заступник голови Хмельницького благодійного фонду «Благо поруч» Микола Дзядзін.

Благодійник додає, що гуманітарний вантаж розподілили по медичних закладах обласного центру та відвезли у два райони Хмельниччини – Старокостянтинівський та Ярмолинецький.

   

Гостям з Нідерландів показали умови перебування немовлят в реанімаційному відділенні Хмельницької міської дитячої лікарні.

«Найближчим часом голландці мають передати для нашого фонду 204 лікарняних ліжка. Ними користувалися в лікарні Роттердама. Наприкінці квітня прийде перший вантаж – близько 70 ліжок. Далі – у травні, плануємо отримати наступний вантаж», - розповіла голова фонду «Благо поруч» Ангеліна Кучерук.

Зайшовши в операційне відділення гості не стримували здивування, адже таких операційних столів та медичного обладнання вони ніколи не бачили.

Днями представники благодійного фонду «Stichting WHOE» приїхали з Нідерландів до Хмельницького, аби на власні очі побачити чого не вистачає медичним закладам обласного центру. Благодійники побували в обласній лікарні та відвідали міську дитячу лікарню. Зайшовши в операційне відділення гості не стримували здивування, адже таких операційних столів та медичного обладнання вони ніколи не бачили.

«Ми раді були зустріти делегацію з Нідерландів. Вони нам розповіли, що у їхніх лікарнях медичне обладнання замінюється кожні шість років. В нас же є такі пристрої, яким вже декілька десятків років. Ми їх ремонтуємо і далі використовуємо. Допомозі голландцям ми дуже раді, адже оновлювати у нас є що», - розповіла головний лікар Хмельницької міської дитячої лікарні Наталія Зимак-Закутня.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую