ye-logo.v1.2
15 Жовтня, 2019

Полоненому українському морякові з Шепетівки продовжили арешт

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1579
Сторона захисту заявила, що українці є військовополоненими і мають бути звільнені
Сторона захисту заявила, що українці є військовополоненими і мають бути звільнені. Фото: hromadske.ua

Він перебуватиме під вартою ще на три місяці.

Сьогодні, 17 квітня, Лефортовський районний суд Москви продовжив термін тримання під вартою полоненим українським морякам, серед яких шепетівчанин Сергій Цибізов, ще на на три місяці - до 24 липня. Про це повідомляє Громадське. Станом на 17.00 суд продовжив арешт вже дванадцятьом захопленим біля берегів Криму українцям.

Нагадаємо, у січні суд продовжив термін тримання під вартою всім 24 полоненими українським морякам до 24 та до 26 квітня 2019 року.

Відомо, що сьогодні на засіданні суду, сторона обвинувачення просила продовжити арешт, наголошуючи на необхідності отримання результатів експертиз. Сторона захисту заявила, що українці є військовополоненими і мають бути звільнені, до того ж сторона захисту заявила, що захоплення моряків було фактом агресії з боку РФ.

Як зазначає Громадське, у залі суду були присутні журналісти, адвокати та рідні моряків. А коли хлопців заводили до приміщення, люди аплодували. Самі моряки не відповідали на жодні запитання окрім імені, віку та звання, наголошуючи, що відповідно до третьої Женевської конвенції є військовополоненими.

Нагадаємо, 25 листопада 2018 року російські прикордонники захопили три українські військові судна, коли ті проходили Керченську протоку. На кораблях перебували 24 військовослужбовці. Їх звинуватили в незаконному перетині кордону РФ. Наразі українських моряків утримують у московських слідчих ізоляторах «Лефортово» і «Матроська тиша». 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую