ye-logo.v1.2
21 Жовтня, 2020

В Хмельницькому на вуличному екрані транслюватимуть дебати з «Олімпійського» (ОНОВЛЕНО)

Суспільство 4872
Для хмельничан це не лише можливість переглянути дебати, а й поспілкуватися
Для хмельничан це не лише можливість переглянути дебати, а й поспілкуватися. Фото: apostrophe.ua

Пряма трансляція запланована на 19.00.

Сьогодні, у п’ятницю 19 квітня, на стадіоні «Олімпійський» у Києві відбудуться дебати між кандидатами в президенти Володимира Зеленського та Петра Порошенка. Початок дійства запланований на 19.00. Хмельничани зможуть спостерігати за дискусією кандидатів не лише вдома по телевізору, а й з вуличного екрану. Дебати у прямому ефірі транслюватимуть на великому вуличному екрані, що розміщений на кінотеатрі «Планета».

«Шоу так шоу! Сьогодні, в п'ятницю о 19.00, ви зможете з друзями побачити теледебати на величезному екрані, що на будівлі кінотеатру «Планета». Буде голосно! Займайте місця на лавках через дорогу!» - зазначають на сторінці кінотеатру у фейсбуці.

Директор обласної фірми «Кіновідеопрокат» Андрій Олесь каже, що можливість долучитися до масового перегляду дебатів та будь-яке поширення публічної інформації, що стосується майбутнього країни, – корисне для суспільства.

«Для хмельничан це не лише можливість переглянути дебати, а й поспілкуватися, прийняти рішення тим, хто ще не визначився за кого віддати свій голос. Бо одна справа, коли ти спостерігаєш за дискусією сам, а інша справа, коли з друзями, де кожен може висловити власну думку, подискутувати», - зазначає Андрій Олесь.

ОНОВЛЕНО: о 15.35 Трансляцію дебатів на великому екрані, що розміщений на кінотеатрі "Планета", відмінили.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую