ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2019

Ярмарок на Прибузькій: як за тиждень змінилися ціни

Олександр НІКІТІН Суспільство 3298
У Хмельницькому на Прибузькій провели черговий ярмарок просто неба
У Хмельницькому на Прибузькій провели черговий ярмарок просто неба. Фото: автора

У Хмельницькому другу поспіль суботу провели сільгосподарський ярмарок.

Якщо порівняти ярмарок на вулиці Прибузькій, що в Хмельницькому, сьогоднішній та той, що відбувся минулої суботи, то вони були різними. Як за асортиментом сільгоспродукції (й не тільки), так і за цінами. Щоправда, останні були майже не змінними.

Вже традиційно для такого заходу Прибузьку (від Свободи та Старокостнятинівського шосе) перекрили. А тому торговці розташувалися на поїджджій частині. Та продавців не багато. Асортимент також не великий.

Здебільшого - м’ясна продукція. Якщо повірнювати з минулою суботою, то ціни такі ж самі - свинина від 100 до 120 гривень. Сало, здебільшого, 60-70 гривень, хоча сьогодні можна було і придбати по 30 гривень.

Дещо знизилися ціни на саджанці. Минулого ярмарку за деревце яблуні потрібно було викласти 40 гривень, сьогодні продавці були готові віддати саджанці і по 25 гривень. “Краще продати дешевше, ніж потім думати, що з ними робити, адже час висаджування дерев обмежений, тому й роблю знижку тим, хто вагається, купувати в мене чи ні”, - каже Олексій, який на Прибузькій продавав саджанці. Знизилися ціни й на кущі смородини - замість 20 гривень правили вдвічі менше.

Найстабільнішими цінами можна назвати вартість яблук. Були як по 5 гривень, так і по 6, 8 та 10 гривень.

Живої риби було обмаль. Ми нарахували лише два торговельних місця. В одному карасі по 35 гривень, в іншому коропи по 49 гривень.

Курячі яйця найдешевші коштували від 14 гривень за десяток (минулого тижня від 15-ти), найдорожчі - 18 гривень. А ось капуста - стабльно 35 гривень за кілограм.

Картоплі минулорічного врожаю майже не продавали. Можливо через це і ціна була вищою, ніж минулого тижня - замість 7 гривень, продавали по 10 гривень. А ось яблук, вже теж якось традиційно, вистачало. Та й ціни на них стабільні - 6-10 гривень, залежить від сорту.

Отож, чергова ярмарка на Прибузькій позаду. Коли буде наступна - поки невідомо.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую