ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

Хмельницьких юнаків провели до лав армії

Андрій ЯЩИШЕН Суспільство 1385
На військову службу щодня відправлятимуть все нові групи призовників
На військову службу щодня відправлятимуть все нові групи призовників. Фото: автора

Військовослужбовцями цієї весни стануть 175 призовників з Хмельницького та району.

Сьогодні, 22 квітня, в міському військовому комісаріаті до лав Збройних Сил України урочисто провели першу групу призовників. 

За словами військового комісара Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату, полковника Віктора Тамбовця, 8 квітня розпочався призов юнаків до війська. Проте через другий тур виборів відправлення майбутніх війсковослужбовців перенесли, щоб кожен зміг без будь-яких проблем проголосувати. Тому військовий комісаріат нині працюватиме в посиленому режимі — щодня на службу відправлятимуть все нові групи призовників. Загалом з міста та району заплановано призвати 175 юнаків.

Сьогодні до лав Збройних Сил вирушило семеро юнаків.

«Сьогодні ми відправляємо перших сім юнаків. Спочатку вони поїдуть на збірний пункт обласного військового комісаріату. Там вони пройдуть додатковий відбір і поспілкуються з психологами, — розповідає Віктор Тамбовець. — Далі вони три місяці приходитимуть курси в Кам’янець-Подільському навчальному центрі. Після цього їх направлять у різні військові частини».

Військовий комісар також підкреслив, що жодний з призовників не служитиме на сході України.

Провести юнаків до армії прийшли їх батьки, рідні та друзі. Майбутні військовослужбовці оцінюють потребу йти до лав Збройних Сил України по-різному: хтось не хоче, інші — переконані, що це буде їм на користь.

«Я не дуже хочу йти в армію, але закон є закон, тому буду сумлінно служити. Повістку сприйняв нормально й одразу прийшов у військкомат, — ділиться майбутній військовослужбовець Давид Рудько. — Я пройшов кілька медичних комісій і ось готуюсь відправитися в армію. Вже знаю, що служитиму в інженерних військах. Це мене повністю влаштовує».

Урочисте відправлення майбутніх військовослужбовців завершилося невеличким концертом і врученням подарунків.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую