ye-logo.v1.2
27 Червня, 2019

На Хмельниччину привезли Благодатний вогонь

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 2118
Найочікуванішою подією напередодні Світлого Христового Воскресіння для християн є сходження Благодатного вогню
Найочікуванішою подією напередодні Світлого Христового Воскресіння для християн є сходження Благодатного вогню. Фото: ukrinform.ua

Він зійшов у храмі Гробу Господнього в Єрусалимі.

Сьогодні, 28 квітня о 3-ій годинні ночі до Хмельницького привезли Благодатний вогонь. Про це повідомив митрополит Антоній Махота.

«Щороку у Велику суботу віряни Православноії Церкви очікують у Єрусалимі сходження Благодатного вогню. Чин сходження вогню здійснює в каплиці Гробу Господнього Єрусалимський Патріарх. Першим свідком сходження вогню був апостол Петро. Коли він дізнався про воскресіння Ісуса Христа, одразу ж вирушив до його гробниці і побачив світло на місці, де лежало тіло Христа. Відтак винесення вогню у Єрусалимі символізує вихід з Гробу «Світла Істинного» - воскреслого Спасителя Ісуса Христа», - розповідає священнослужитель.

Вчора, 27 квітня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній у Свято-Михайлівському Золотоверхому Соборі зустрів Благодатний вогонь з Єрусалиму та передав його вірянам Православної Церкви України. Вночі, волонтери привезли вогонь у Хмельницький.

«Благодатний вогонь наразі горить у Кафедральному соборі Андрія Первозванного на вул. Козацькій, 69. Кожен може прийти і запалити собі свічку. Властивість вогню та світла - освітлювати темряву. Так і наше життя має освітлюватися нашими добрими вчинками. І Благодатний вогонь – саме те тепло Божої благодаті, яке зігріває кожну людину», - каже митрополит Антоній Махота.

До речі, існує повір’я, що якщо станеться так, що Благодатний Вогонь не зійде, то це свідчитиме про вселенську катастрофу, близький кінець світу.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео