ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччину привезли Благодатний вогонь

Суспільство 2965
Найочікуванішою подією напередодні Світлого Христового Воскресіння для християн є сходження Благодатного вогню
Найочікуванішою подією напередодні Світлого Христового Воскресіння для християн є сходження Благодатного вогню. Фото: ukrinform.ua

Він зійшов у храмі Гробу Господнього в Єрусалимі.

Сьогодні, 28 квітня о 3-ій годинні ночі до Хмельницького привезли Благодатний вогонь. Про це повідомив митрополит Антоній Махота.

«Щороку у Велику суботу віряни Православноії Церкви очікують у Єрусалимі сходження Благодатного вогню. Чин сходження вогню здійснює в каплиці Гробу Господнього Єрусалимський Патріарх. Першим свідком сходження вогню був апостол Петро. Коли він дізнався про воскресіння Ісуса Христа, одразу ж вирушив до його гробниці і побачив світло на місці, де лежало тіло Христа. Відтак винесення вогню у Єрусалимі символізує вихід з Гробу «Світла Істинного» - воскреслого Спасителя Ісуса Христа», - розповідає священнослужитель.

Вчора, 27 квітня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній у Свято-Михайлівському Золотоверхому Соборі зустрів Благодатний вогонь з Єрусалиму та передав його вірянам Православної Церкви України. Вночі, волонтери привезли вогонь у Хмельницький.

«Благодатний вогонь наразі горить у Кафедральному соборі Андрія Первозванного на вул. Козацькій, 69. Кожен може прийти і запалити собі свічку. Властивість вогню та світла - освітлювати темряву. Так і наше життя має освітлюватися нашими добрими вчинками. І Благодатний вогонь – саме те тепло Божої благодаті, яке зігріває кожну людину», - каже митрополит Антоній Махота.

До речі, існує повір’я, що якщо станеться так, що Благодатний Вогонь не зійде, то це свідчитиме про вселенську катастрофу, близький кінець світу.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую