ye-logo.v1.2
15 Грудня, 2019

У хмельничанина конфіскують собаку, який покусав сусідів

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 2822
Собака протягом кількох днів покусала двох жінок
Собака протягом кількох днів покусала двох жінок. Фото: ілюстрація community.livejournal.com

Господаря тварини притягнули до адміністративної відповідальності.

Постановою суду у хмельничанина конфіскують Східноєвропейську вівчарку, яка покусала двох його сусідок. При цьому, чоловіка притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення правил утримання собаки. Як повідомляє прес-служба Хмельницького міськрайонного суду, на нього накладено штраф в розмірі 85 гривень.

«Суд встановив, що хмельничанин - власник, проживає у власному будинку з присадибною ділянкою. Він не забезпечив правила утримання собаки породи «Східноєвропейська вівчарка», а саме утримання в ізоляції та вигулювання в наморднику, - йдеться у повідомленні. - Такі дії призвели до того, що собака, зірвавшись з повідка, покусала жінці руку».

За декілька днів вівчарка покусала ще одну сусідку. Тварина забігла на територію її домогосподарства та накинулась на людину. Тварина спричинила жінці низку ушкоджень у вигляді кусаних ран рук і передпліччя.

«Санкцією частини 2 статті 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено обов’язок суду конфісковувати тварин, у випадках, якщо внаслідок порушення правил утримання тварин і котів було спричинено шкоду здоров’ю людей або їх майну, або якщо власник повторно вчиняє протягом року це ж правопорушення», - додають у прес-службі.


 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую