ye-logo.v1.2
1 Квітня, 2020

У Хмельницькому помер заслужений лікар України

Суспільство 38467 2
Гаррі Дробнер з 1979 року працював у Хмельницькому обласному онкологічному диспансері
Гаррі Дробнер з 1979 року працював у Хмельницькому обласному онкологічному диспансері. Фото: з архіву

Гаррі Дробнеру було 79…

Вчора, 3 травня на 80-му році життя помер видатний хірург, заслужений лікар України - Гаррі Йосипович Дробнер. Про це повідомили на сторінці Хмельницького обласного онкологічного диспансеру у Фейсбук.

«Ми втратили одного зі своїх корифеїв, прекрасного спеціаліста, чуйного лікаря. Від імені колективу онкодиспансеру висловлюємо щирі співчуття родині покійного, поділяємо її горе. Він був щасливим чоловіком, турботливим батьком та дідусем. Розуміємо гіркоту втрати усіх, хто знав, любив і поважав Гаррі Йосиповича», - написав колектив диспансеру.

Відомо, що прощання з хмельницьким онкологом відбудеться завтра, 5 травня з 12 по 14 годину у залі ритуальних послуг по вул. Толстого, 5а.

Довідка:

Народився чоловік 22 серпня 1939 році у місті Первомайськ, Миколаївської області. Професійну освіту отримав у Кримському медичному інституті, практичну роботу розпочав загальним хірургом районної лікарні, з 1979 року працював у Хмельницькому обласному онкологічному диспансері. Він стояв у витоків онкохірургії, заснував та розвивав маммологічну науку на теренах Хмельницької області. Тривалий час очолював хірургічне відділення №1.

Співчуваємо рідним та близьким!

Коментарі:

05.05.2019 08:59

Співчуття рідним...

Дмитро 04.05.2019 22:57

Не знаю як кому,А як на мене то ветеринари людяніші а ніж Дробнер!І в 80 який вже з нього лікар...

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую