ye-logo.v1.2
24 Вересня, 2020

Екологи перевірили очисні споруди Понінківської фабрики

Суспільство 1955
Екологи не виявили завислих речовин на дні Хомори
Екологи не виявили завислих речовин на дні Хомори. Фото: adm-km.gov.ua

Інспектори хотіли зрозуміти, чи Хомору досі забруднюють викидами.

Днями представники департаментів природних ресурсів та екології Хмельницької та Житомирської областей провели спільне обстеження очисних споруд ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика – Україна».

Як повідомляють на сайті Хмельницької облдержадміністрації, представники обох областей та Полонського району пересвідчилися, що стічні води очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна» візуально прозорі. Також екологи не виявили завислих речовин на дні Хомори.

«Також було проведено обстеження реконструкції очисних споруд каналізації в Полонному. Станом на 3 квітня будівельні роботи завершені, проводяться заходи щодо нарощування активного мулу. Роботи з реконструкції очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна» тривають й надалі відповідно до затвердженого графіка», — йдеться у повідомлені.

Станом на 3 квітня завершено будівельні роботи очисних споруд каналізації в Полонному, проводяться заходи щодо нарощування активного мулу. Фото: adm-km.gov.ua

Нагадаймо, 12 квітня в соціальних мережах з’явилися повідомлення про загибель риби у Житомирській області. Цю подію активісти пов’язали з можливими скидами ТОВ «ПКПФ-Україна» в річку Хомора, яка впадає в Случ, що протікає у сусідній області. Через кілька днів екоінспектори виявили перевищення скиду в Хомору граничнодопустимих концентрацій за деяким забрудниками.

2 травня у Житомирській області майже сотня людей через забруднення річки перекрила міжнародну трасу Київ-Чоп.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую