ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

«Колесо огляду у Хмельницькому»: коли запрацює атракціон

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 2782
"Колесо огляду" планують відремонтувати. Фото: автора

Карусель реконструюють.

У Хмельницькому взялись за реконструкцію атракціону «Колесо огляду», що в парку Чекмана. Як повідомив начальник міського управління житлово-комунального господарства Василь Новачок, наразі із бюджету виділили 300 тисяч гривень для виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію каруселі та проведення усіх експертиз.

«Договір про виготовлення проектно-кошторисної документації поки не уклали. У нас вже є підрядник, він має принести документи про договірну ціну на проектні роботи, ми їх перевіримо й укладатимемо договір. Після кошторисної документації – експертиза за всіма напрямками, оскільки це атракціон. Далі – оголошення тендерної процедури», - зазначив Василь Пилипович.

За його словами, нове «Колесо огляду» коштує орієнтовно 10 мільйонів гривень. Проектувальник, який оглянув хмельницький атракціон, спрогнозував, що його капремонт обійдеться у третину вартості нового.

«Ми провели технічне обстеження торік, нам вказали на недоліки, через які «Колесо огляду» не може працювати. Проектувальник, оглянувши ці недоліки, сказав, що карусель можна відремонтувати. Обійдеться це місту у понад півтора мільйона гривень», - додав Василь Новачок.

Каркас колеса - у хорошому стані. Усі кабінки планують замінити

Начальник управління ЖКГ каже, що головна конструкція атракціону залишиться, адже метал там у хорошому стані, його тільки відшліфують та пофарбують. Планують замінити усі кабінки, прилади для руху колеса, зробити щитову та інше.

«Я думаю, цього року ми завершимо із кошторисною документацією і пройдемо експертизу. На наступний залишиться виконати усі роботи. Якщо гроші будуть виділені, то у 2020 році колесо закрутиться у робочому режимі. Більше того, плануємо зробити підсвітку, щоб карусель і вночі виглядала ефектно», - розповів керівник.

Нагадаємо, що «Колесо огляду» не працює уже багато років. Час від часу аварійне колесо крутиться, оскільки хтось знімає троси.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую