ye-logo.v1.2

На Хмельниччині порахували курців

Суспільство 1722
В Україні найбільше курять жителі Дніпропетровської області
В Україні найбільше курять жителі Дніпропетровської області. Фото: ілюстративне з alamy.com

Палить кожен шостий житель області.

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, яке проводять органи державної статистики впродовж багатьох років, цю шкідливу звичку має майже кожен шостий мешканець нашої області у віці старше 12 років.

«Серед них 40% палять понад 20 років, більше третини – курять від 11 до 20 років, майже чверть – від року до 10. Більше половини курців спалюють за добу по 16 сигарет і більше. Третині курців пачки сигарет вистачає на декілька днів», - йдеться у повідомленні Головного управління статистики Хмельницької області.

Порахували також і як впливають шкідливі звички на фінансове становище родин нашого краю. «Як показали останні результати обстеження, в нашій області сільська родина на тютюнові вироби в середньому щомісяця витрачала 103 гривень, значно більше міська – 180 гривень, - додають у прес-службі . Цікаво, що сума коштів середньостатистичної родини Хмельниччини на тютюн та алкоголь лише на 17 гривень менша середньомісячних витрат домогосподарств на охорону здоров’я та дещо перевищує середньомісячні витрати на освіту та відпочинок і культуру».

До речі, як зазначають в управлінні статистики, серед лідерів тютюнопаління в Україні опинилася Дніпропетровська область, де пристрасть до тютюнових виробів мають понад чверть мешканців вищевказаного віку. Водночас найбільшими прихильниками здорового способу життя без тютюну можна вважати мешканців Закарпаття та Івано-Франківщини, де курить 13% населення.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую