ye-logo.v1.2
8 Квітня, 2020

У порушників правил рибальства вилучили 18 кілограмів риби

Суспільство 1191
На Хмельниччині за тиждень виявили 20 порушень правил рибальства
На Хмельниччині за тиждень виявили 20 порушень правил рибальства. Фото: khm.darg.gov.ua

За тиждень виявили 20 порушників.

У період з 8 по 13 травня 2019 року інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля зафіксували 20 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Як зазначають в агентстві рибного господарства в області, на порушників склали адмінпротоколи та акти виявлення й вилучення безгосподарського майна.

«Загалом, у порушників конфісковано 18 кілограмів водних біоресурсів та 18 одиниць заборонених знарядь лову. Збитки, завдані рибним запасам, склали 7 854 гривень», - йдеться у повідомленні.

Так, 8 травня, інспектори виявили порушення правил рибальства на річці Случ поблизу села Воронківці Старокостянтинівського району. Місцевий житель здійснював вилов риби забороненими знаряддями лову – хватками. Незаконним способом він добув 11 сріблястих карасів. 10 травня рейдова група виявила грубе порушення правил рибальства на річці Горинь поблизу села Полянь Славутського району. Двоє місцевих жителів добували рибу забороненими знаряддями лову – хватками. До приїзду інспекторів чоловіки не встигли наловити рибу.

На всіх правопорушників складено адміністративні матеріали за частиною 4 статті 85 КУпАП – грубе порушення правил рибальства. Матеріали справ направлено до судів, а заборонені знаряддя лову вилучено.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую