ye-logo.v1.2
1 Жовтня, 2020

У Хмельницькому подорожчав хліб

Суспільство 5756
У Хмельницькому підняли ціни на хліб виробництва заводу «Хмельницькхліб»
У Хмельницькому підняли ціни на хліб виробництва заводу «Хмельницькхліб». Фото: автора

Усі хлібобулочні вироби Хмельницького хлібзаводу зросли в ціні на п’ять відсотків.

Днями, завод підняв відпускну ціну для усієї продукції на 5 відсотків.

Відтак, відпускна ціна з пекарні житнього та білого хліба становить 11,12 гривень (була – 10,28) та 11,02 гривні за батон (попередня вартість – 10,60). На полицях магазинів ціна ще підскочить, адже кожен підприємець зробить свою націнку.

Директор торгового дому «Хмельницькхліб» Валентин Романенко каже, що основна причина підвищення цін – подорожчання борошна.

«Усім відомо, що основний інгредієнт хлібобулочних виробів – це борошно. Вартість його суттєво зросла. Саме тому і ми змушені піднімати ціни. Востаннє ми піднімали вартість на свою продукцію у лютому цього року», - каже очільник торгового дому.

Щодня «Хмельницькхліб» випікає для хмельничан 50 тонн хлібобулочних виробів: 36 тисяч білого хліба, 31 тисячу батонів та 22 тисячі житніх буханців.

Щодо продукції інших виробників, то суттєвого здороження асортименту торгової марки «Мамин хліб» не планується. Кажуть, що тримаються до останнього.

У ТОВ «Агробізнес» коментувати ситуацію щодо вартості хліба відмовилися. У пекарні відповіли, що ціни на хліб можна дізнатися у будь-якому магазині, а щодо підвищення, то таких питань вони не коментують.

Читайте також: Чому здорожчала цибуля та чи варто чекати, що ціни впадуть

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую