ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

У Хмельницькому вперше проведуть «ДівчатаФест»

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 3446
Раніше
Раніше "ДівчатаФест" проходив у Кам'янці-Подільському. Фото: Нацполіції області

Захід відбудеться на майдані Незалежності.

Фестиваль «ДівчатаФест» пройде у Хмельницькому 25 травня. У рамках фестивалю організатори запланували конкурси-квести для жінок-водійок, майстер-класи з самооборони, спілкування з активними жінками у формі «Світового кафе», тематичні ігри. 

«Такий захід вже відувався у Кам’янці-Подільському в травні минулого року. Цього разу буде інша програма, але формат той же. Ми ламаємо стереотипи: показуємо активних жінок в політиці, в інших формах діяльності, які в українському суспільстві є стандартними для чоловіків. У нас є жінки військові, поліцейські. Вони під час фесту будуть показувати майстер-класи самооборони. – розповідає адміністратор проекту Ірина Столярчук. - Починатися подія буде з автоквесту для жінок-водійок, де вони зможуть пройти незвичайний маршрут. Запрошуємо також жінок-байкерок долучитися до фесту».

У формі «Світового кафе» буде обговорюватись роль сучасної жінки в суспільстві. Спілкуватимуться депутатки, жінки-військові, поліцейські, громадські активістки, спортсменки.

«До конкурсу-квесту залучаємо автосалон. У фестивалі бере участь патрульна поліція, залучаються дівчата-курсантки з прикордонної академії, спортсменки з гуманітарно-педагогічної академії», - додає Ірина Столярчук.

Фестиваль відбувається в рамках проекту «Жінки в політиці». У Хмельницькому подію організовує обласна організація «Гендерна рада». Відбудеться він 25 травня на майдані Незалежності у Хмельницькому. Початок об 11:00. Контактний телефон: 098 47 87 555.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую