ye-logo.v1.2
8 Квітня, 2020

Дорога на Летичів: схоже, далі її ремонтуватимуть не китайці

Суспільство 17714

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Проблемну дорогу плануюють відремонтувати через два роки.

Китайська компанія «Сіньцзянь Комюнікейшн Констракшн Ґруп», яка ремонтує дорогу від Хмельницького у напрямку Вінниці, припинила свій контракт. Про це сьогодні, 15 травня, заявив голова Хмельницької облдержадміністрації Вадим Лозовий під час звіту про рік роботи на посаді.

За його словами, розрив контракту з китайською компанією означає, що дорога буде завершена не раніше, ніж через два роки. Доведеться шукати нового підрядника, який нарешті відремонтує проблемний відрізок автошляху.

«Минулого тижня я зустрічався з послом Китаю в України, щоб підрядник виконав свої зобов’язання та відремонтував дорогу. Проте закордонна компанія, зрештою, ініціювала припинення контракту», — розповів Вадим Лозовий.

Він зазначив, що китайська компанія виграла тендер, запропонувавши найнижчу ціну, щоб зайти на український ринок. У 2016-2017-их роках, коли почався активний етап ремонту доріг, ціни на будівельні матеріали зросли в три-чотири рази. Тому заплановані роботи для цієї компанії стали збитковими. Втрати лише на хмельницькому відрізку дороги сягають майже 12 мільйонів доларів. Тому китайці почали саботувати свою роботу.

«Не пощастило не лише нам. У Полтавській області вони взагалі нічого не зробили. Крім того, у минулому в них були проблеми й у сусідній Польщі», — підкреслив голова облдержадміністрації.

Також він зазначив, що китайській компанії будуть виставлені штрафні санкції за зірваний ремонт дороги на Хмельниччині. Проте, якою буде їх сума, — ще не відомо.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую