ye-logo.v1.2

Юні козаки пройшли маршем вулицями Хмельницького

Суспільство 4488

Змагання з військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») триватимуть чотири дні.

Вчора, 15 травня, стартував міський етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Відкриття змагань розпочалося святковим маршем вулицями міста.

За словами співорганізатора змагань Андрія Дрозди, в Україні гра «Сокіл» («Джура») активно розвивається вже 10 років. Її головна мета — підготувати учнів до дорослого свідомого життя. Вона поєднує орієнтування на місцевості, практику стрільби зі зброї, спортивні елементи…

«Учасники гри дізнаються як вижити в екстремальних умовах. Такі знання можуть стати в пригоді кожному. Найголовніше, ми виховуємо справжніх патріотів, які пам’ятають і шанують українську історію та традиції. Зокрема, грою передбачено використання козацької педагогіки», — розповів Андрій Дрозда.

Відкриття змагань стартувало на майданчику біля кінотеатру ім. Т.Шевченка. Там команди, які складалися з учнів та учениць місцевих шкіл, вишикувалися у колони. Після виконання державного гімну вони могли послухати виступи лірника Ярослава Камінського і барда Ігоря Білого, а також побачити показові виступи з бойового гопака.

Юні козаки показали свою майстерність у поводжені зі шаблями.

 

Показові виступи з бойового гопака. 

Опісля вони організовано пройшли маршем вулицями міста до майдану Незалежності. Дорогою вони зупинилися біля пам’ятника Героям Небесної Сотні та стели Героїв російсько-української війни. Там вони вшанували загиблих хвилиною мовчання й поклали квіти.

Учасники змагань пройшли маршем центральними вулицями міста.

Після урочистого маршу учасники змагань сіли в автобуси й вирушили у навчально-польовий центр Національної академії Держприкордонслужби України ім. Б.Хмельницького, де до суботи проходитиме міський етап гри.

Школярі вшанували героїв Небесної Сотні та війни на сході України.

«Учасники змагань готуються до військово-патріотичної гри у своїх навчальних закладах впродовж року. Після завершення міського етапу переможці вирушать на обласний. Далі їх чекають всеукраїнські змагання», — зазначила спеціаліст міського департаменту освіти та науки Оксана Дрозда.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую