ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2020

Пісня, гроші та китайці – підсумки тижня

Суспільство 2160

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Якими були новини.

Інформаційний тиждень, що минає, видався доволі цікавим в медіа просторі Хмельниччини. Чим жила область крайні сім днів, у підсумковому випуску від сайту «Є».

16 травня в Україні відзначили День вишиванки. У Хмельницькому майже увесь день падав дощ, а тому багато заходів, які мали провести на вулиці, скасували. Інколи виглядало сонечко, чим, схоже скористалися працівники Хмельницької обласної державної адміністрації. Вони, на чолі з головою ОДА Вадимом Лозовим, заспівали пісню «Два кольори».

Взагалі Вадим Миколайович цього тижня був частим ньюсмейкером. Окрім флешмобу до Дня вишиванки, провів ще й річний звіт, адже 18 травня минає рік, як пан Лозовий став головою Хмельницької облдержадміністрації.

Саме під завісу заходу Вадим Лозовий розповів про ремонт дороги в Летичівському районі, якою займаються китайці з «Сіньцзянь Комюнікейшн Констракшн Ґруп». Точніше, займалися. Адже тепер розірвали контракт.

А Хмельницька міська рада цього тижня якось несподівано зібралася на позачергову сесію. У місті, як відомо, зводять Палац спорту. Він будується за рахунок державного бюджету та частково міського. І саме в день позачергової сесії міських обранців у Києві мало пройти засідання міжвідомчої комісії Кабінету міністрів України, яке розглядає питання будівництва подібних спортивних об’єктів. Там могли вирішити надати Хмельницькому додаткові 40 мільйонів на Палац спорту в цьому році. Для цього, потрібно було, щоб міські депутати виділити з хмельницької казни майже 20 мільйонів. Що, власне, вони і зробили. Вже ввечері того дня міський голова Хмельницького Олександр Симчишин у «Фейсбуці» написав: «Кілька хвилин тому отримали позитивні новини зі столиці! Наш проект одностайно підтримала Міжвідомча комісія для відбору проектів на державне фінансування». Отож, вартість спорудження Палацу спорту складає 280 мільйонів гривень. Планують його здати в 2021 році.

З першого травня для кожного регіону України діє окремий тариф на постачання газу, про який сьогодні розповіли хмельницькі газовики. Відтепер, ситуація з формуванням цін на газ виходить цікавою. Тарифи, по суті, пішли у вільне плавання. Є тепер гранична ціна – 9 гривень 72 копійки. Більше газ коштувати не може. А скільки слід платити – у матеріалі «Скільки доведеться платити у травні за газ для жителів Хмельниччини».

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую