ye-logo.v1.2
7 Квітня, 2020

Скільки доведеться платити у травні за газ для жителів Хмельниччини

Економіка 11889

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Тариф на блакитне паливо пішов у «вільне плавання».

Із 1 травня для кожного регіону України діятиме окремий тариф на постачання газу. Її розмір для мешканців Хмельницької області (крім Шепетівки та Шепетівського району) у травні складає 8 гривень 27 копійок за один кубометр газу. В червні ціна газу буде вже іншою – 8 гривень 65 копійок. Про це повідомив директор газопостачальної компанії ТОВ «Хмельницькгаз збут» Андрій Левицький.

«Оптова ціна газу, за якою «Нафтогаз» здійснює продаж газу для потреб побутових споживачів, із 1 травня становитиме 5 тисяч 990 гривень за тисячу кубометрів. При цьому кінцева вартість газу мала б становити 8 тисяч 247 гривень за тисячу кубометрів (враховується націнка постачальника, ціна послуги з транспортування та вартість з розподілу газу). Однак, кінцева вартість блакитного палива у платіжках буде різною на всій території України. Така різниця обумовлена рішенням НКРЕКП щодо запровадження для дочірньої компанії НАК «Нафтогаз України» АТ «Укртрансгаз» тарифу на транспортування газу, виходячи із замовленої потужності. Він передбачає, що споживачі газу сплачуватимуть за послуги з транспортування газу газотранспортною системою фіксовану ставку (фактично абонплату) у розмірі 157,19 гривень за тисячу кубометрів (без ПДВ). Ця ставка є складовою кінцевої вартості газу для населення і діє для всіх областей України», – розповів керівник «Хмельницькгаз збут» Андрій Левицький.

Андрій Левицький: «Із 1 травня для кожного регіону України діятиме окремий тариф на постачання газу».

Так, для жителів Хмельниччини тариф «Укртрансгазу» збільшився з 165 гривень за тисячу кубометрів до 188,63 гривень. Водночас, ціна послуги на розподіл для ПАТ «Хмельницькгаз» залишається незмінною вже впродовж трьох років. «Націнку, яку ми робимо – це лише 18 копійок з кубометра, що становить 2,18 відсотків від загальної ціни блакитного палива», - каже Андрій Леонідович.

Щодо жителів Шепетівки та Шепетівського району вартість газу становитиме у травні 8 гривень 10 копійок за один кубометр газу, а у червні 8 гривень 48 копійок.

Клієнти «Хмельницькгаз збуту» повну інформацію щодо нововведення та всіх складових ціни блакитного палива отримають у рахунках за газ та в Особистих кабінетах на сайті kmgaszbut.104.ua.

До речі, за інформації Асоціації газового ринку, найдешевшим поки що буде газ у Києві – 7 гривень 81 копійка за один метр кубічний газу. Найбільше заплатять споживачі ТОВ «Газовик», що на Вінниччині – 8 гривень 42 копійки.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую