ye-logo.v1.2
24 Вересня, 2020

Алкоголь замаскований під мінералку: в СІЗО вилучили заборонену речовину

Суспільство 1401
В Хмельницькому СІЗО вкотре вилучають заборонені предмети
В Хмельницькому СІЗО вкотре вилучають заборонені предмети. Фото: ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор»

Заборонені предмети киянин намагався передати ув’язненому.

Вчора, 17 травня, працівники державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» вкотре виявили заборонені предмети, які могли потрапити до рук ув’язнених.

Як повідомляють у «Хмельницькому слідчому ізоляторі», одному з ув’язнених, який утримується в СІЗО за підозрою у вчиненні розбою, надійшла посилка з Києва. Її оглянули працівники установи. Вони виявили чотири пластикові пляшки з-під мінеральної води. Проте вони були наповнені не мінералкою, а рідиною з різким запахом алкоголю.

Працівники СІЗО конфіскували заборонені предмети.

За цим фактом співробітники установи проводять роботу щодо оформлення й направлення до суду матеріалів за ознаками вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 188 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Тобто незаконна передача заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань. Відповідальність за таке правопорушення передбачає попередження або накладення штрафу від 15 до 25 неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую