ye-logo.v1.2
17 Вересня, 2019

Алкоголь замаскований під мінералку: в СІЗО вилучили заборонену речовину

Андрій ЯЩИШЕН Суспільство 1109
В Хмельницькому СІЗО вкотре вилучають заборонені предмети
В Хмельницькому СІЗО вкотре вилучають заборонені предмети. Фото: ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор»

Заборонені предмети киянин намагався передати ув’язненому.

Вчора, 17 травня, працівники державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» вкотре виявили заборонені предмети, які могли потрапити до рук ув’язнених.

Як повідомляють у «Хмельницькому слідчому ізоляторі», одному з ув’язнених, який утримується в СІЗО за підозрою у вчиненні розбою, надійшла посилка з Києва. Її оглянули працівники установи. Вони виявили чотири пластикові пляшки з-під мінеральної води. Проте вони були наповнені не мінералкою, а рідиною з різким запахом алкоголю.

Працівники СІЗО конфіскували заборонені предмети.

За цим фактом співробітники установи проводять роботу щодо оформлення й направлення до суду матеріалів за ознаками вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 188 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Тобто незаконна передача заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань. Відповідальність за таке правопорушення передбачає попередження або накладення штрафу від 15 до 25 неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую