ye-logo.v1.2
25 Червня, 2019

У Нетішині в підвалі померли двоє людей

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 9037
ДСНС-ники додають, що в приміщенні підвалу зробили заміри повітря
ДСНС-ники додають, що в приміщенні підвалу зробили заміри повітря. Фото: facebook.com/3DPRZkhmdsns

На місце події виїжджали рятувальники та медики.

В Нетішині сталася трагедія – загинули двоє людей. Як повідомляє 3-й Державний пожежно-рятувальний загін міста Нетішин на своїй сторінці у фейсбуці, 20 травня о 18:40 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що на території садового товариства «Яблунька» в приміщенні підвалу садибного будинку знаходяться двоє громадян, які потребують допомоги.

«На місце події направили рятувальників. Прибувши на місце вони встановили, що в приміщенні підвалу садибного будинку перебувають двоє громадян. На жаль, одна людина вже не подавала ознак життя. Другу особу, яка подавала ознаки життя, першочергово підняли з підвального приміщення назовні та передали працівникам екстреної медичної допомоги. Після проведення реанімаційних заходів медики, на жаль, констатували факт смерті», - зазначають рятувальники у повідомленні.

ДСНС-ники додають, що коли в приміщенні підвалу зробили заміри повітря, було встановлено, що в підвалі майже не було кисню. Рятувальники звертаються до людей не перебувати довгий час у приміщеннях без вентиляції та періодично виходити на свіже повітря.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео