ye-logo.v1.2

Хмельницькі фіскали виявили трудових нелегалів

Суспільство 1741
Керівництво підприємства не хотіло пускати на територію контролюючі органи
Керівництво підприємства не хотіло пускати на територію контролюючі органи. Фото: ілюстративне ubr.ua

Неоформлені робітники працювали в компанії, яка надає телефоні консультації.

Днями співробітники Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області провели перевірку на підприємстві, яке в обласному центрі надає консультаційні послуги у телефонному режимі. До перевірки також долучилися інспектори управління Держпраці.

Як повідомляють у прес-службі ДФС у Хмельницькій області, довідавшись про мету візиту контролюючих органів, керівництво підприємства вирішило не допускати їх на територію. Перед фіскалами просто зачинили двері.

«Свою відмову роботодавець мотивував тим, що не бачить підстав проведення такої перевірки. Проте візит був здійснений в рамках чинного законодавства. Тому інспектори Держпраці за недопуск контролюючих органів оштрафували підприємство майже на 450 тисяч гривень», — йдеться у повідомлені.

Зрештою під час подальшої перевірки виявилося, що там працює понад 50 найманих робітників, які не були оформлені відповідно до вимог чинного трудового законодавства і отримували зарплату «у конверті». Матеріали перевірки податківці відправили за місцем реєстрації.

Наразі вже десять працівників цього підприємства офіційно оформили свої трудові відносини.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую