ye-logo.v1.2

Велосезон-2019: що запланували хмельницькі активісти

Суспільство 2075
Активісти говорили про велозаходи цього року
Активісти говорили про велозаходи цього року. Фото: автора

Місто розвиває велоінфраструктуру.

Уже найближчої неділі, 26 травня, хмельничан та гостей міста запрошують на загальноміський «Велодень». Свято активного відпочинку уже декілька років організовують активісти ГО «Критична маса». Окрім того, на велолюбителів упродовж всього сезону чекає чимало різноманітних заходів.

«Цьогоріч ми трохи змінили програму «Велодня». Вирішили проводити конкурси до і після заїзду містом. Очікуємо на багато спонсорів та не менше призів від них. Старт та фініш будуть на одній локації – на майданчику біля кінотеатру Шевченка» - розповіла заступниця голови «Критична маса» Анастасія Ярова під час зібрання велоактивісті у «Молодіжному центрі».

За її словами, у вересні планують організувати велосвято для школярів. На дітлахів також чекатимуть конкурси та призи.

«Діти часто їздять на велосипеді в школу, аби безпечно пересуватись таким чином. Також не вистачає тих велопарковок, що встановили біля навчальних закладів. Таким заходом для школярів хочемо показати владі, що і молоде покоління також потребує розвиненої велоінфраструктури», - додала Анастасія Ярова.

Щороку активісти займаються організацією нічних заїздів «Яскрава ніч». Цього літа їх планують провести значно більше ніж минулого року.

«У нас зародилась ідея провести змагання – гонки в гору. Це коли знизу стартують восьмеро учасників, а потім хто перший фінішував, той і проходить у наступний тур. Участь зможе взяти кожен охочий», - зазначив голова ГО «Критична маса» Віталій Поліщук.

Додав, що ймовірно відбуватиметься це все на вулиці Свободи, від Зарічанської до проспекту Миру. Там хороше покриття і зверху глядачам буде зручно і цікаво спостерігати.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую