ye-logo.v1.2

На Хмельниччині ремонт доріг блокує полтавська компанія

Суспільство 5900
На ділянці дороги «Гуменці» триває покладання верхнього шару покриття дороги
На ділянці дороги «Гуменці» триває покладання верхнього шару покриття дороги . Фото: facebook.com/km.ukravtodor

«Полтавабудцентр» заважає проведенню кількох тендерів з капітального ремонту доріг.

Нині на Хмельниччині тривають капітальні й поточні ремонти доріг, а також будівництво нових. Проте на заваді цьому стає не лише нестача фінансування, а й незрозуміле блокування проведення тендерних торгів полтавською компанією. Про це під час наради з головою Хмельницької облдержадміністрації Вадимом Лозовим розповів начальник Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області Петро Гнидюк.

За словами Петра Гнидюка, перша проблемна дорога розташована поблизу Дунаєвець. Її запланована вартість становить понад 47 мільйонів гривень. Вже оголошено тендер, але його блокує приватне підприємство «Полтавабудцентр». Загалом за два роки ця компанія завадила проведенню 614 тендерів у майже 15-и областях. Тому поки що жодних робіт на цій дорозі не відбувається.

«На жаль, Антимонопольний комітет України йде на провокації «Полтавабудцентру». Міністр інфраструктури України Володимир Омелян чітко заявив, що ця компанія саботує будівництво доріг в країні», — підкреслив Петро Гнидюк.

Як повідомив начальник Служби автомобільних доріг, ця компанія також заблокувала проведення тендеру для ремонту дороги Т-18-04, сполученням Корець-Славута-Антоніни. Довелося відмінити торги, адже через скарги «Полтавабудцентру» залишився лише один учасник, що унеможливило проведення тендерної процедури. Крім того, полтавською компанією заблокований ремонт дороги поблизу Війтівців Волочиського району.

Начальник Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області Петро Гнидюк розповів про ремонт доріг Хмельниччини.

«Володимир Омелян чітко заявив, що «Полтавабудцентр» саботує будівництво доріг в країні», — Петро Гнидюк. Фото: автора.

Петро Гнидюк розповів й про приємніші новини. Так, на ділянці дороги «Гуменці», що у Кам’янець-Подільському районі, триває покладання верхнього шару покриття із щебенево-мастикового асфальтобетону. Крім того, без проблем продовжується ремонт шляху на західному під’їзді до Хмельницького. Там завершують влаштування середнього шару покриття.

«Для завершення мосту через річку Мукша, який є частиною аварійно-небезпечної ділянки автодороги — так званого «Тещиного язика» поблизу Кам’янця-Подільського, потрібно понад чотири мільйони гривень. Наразі тривають тендерні торги, адже з минулим підрядником розірвано договір», — зазначив Петро Гнидюк.

За його словами, також досі триває ремонт мосту через річку Случ, що у Старокостянтинові. Його виконували у два етапи. Причиною таких робіт стала дорожньо-транспортна пригода, яка сталася там у серпні минулого року. Тоді вантажівка перекинулася на мості, водій — загинув. Наразі там продовжуються бетонні роботи, які будуть завершені в липні-серпні цього року.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую