ye-logo.v1.2
15 Листопада, 2019

Скільки заробили комунальні підприємства Хмельницького минулого року

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1713
У Хмельницькому працює 24 прибуткових підприємства
У Хмельницькому працює 24 прибуткових підприємства. Фото: 1plus1.ua

Два комунальних підприємства спрацювали з нульовим фінансовим результатом.

У Хмельницькому функціонує 34 комунальних підприємства, 24 з яких є прибутковими. Як повідомляють у Хмельницькій міськраді, загалом КП отримали у минулому році 32,5 мільйони гривень прибутку.

«Найприбутковішим підприємством є КП «Хмельницький міський центр первинної медико - санітарної допомоги № 2», яке отримало 16,3 мільйона гривень. Великі прибутки також у КП «Хмельницький міський центр первинної медико - санітарної допомоги № 1» – 9,1 мільйона гривень, МКП ринок «Ранковий» – 1,6 мільйона гривень, КП «Технагляд» - 1,5 мільйони гривень. Середня заробітна плата у 2018 році складала 7669 гривень, тоді як у 2017 році ця цифра сягала 5284 гривень», - йдеться у повідомленні.

Із управляючих муніципальних компаній у 2018 році найкраще спрацювали УМК «Центральна» та «Південно-Західна», найгірше — УМК «Озерна» і «Дубове». Показники фінансового результату виконали 24 комунальних підприємства, 10 підприємств отримали результат гірший, ніж було передбачено фінансовими планами. Два комунальних підприємства спрацювали з нульовим фінансовим результатом — МКП «Муніципальна дружина», МКП «Муніципальна телерадіокомпанія «Місто».

«Найбільшу суму збитків отримали МКП «Хмельницьктеплокомуненерго», КП «Південно-Західні тепломережі», МКП «Хмельницькводоканал», ХКП «Електротранс». Загальна сума збитків по зазначених підприємствах становить 109,7 мільйона гривень», - зазначили у міськраді.

Додали, що від’ємні фінансові результати на підприємствах спричинили не своєчасне відшкодування з Державного бюджету коштів у розмірі невідповідності тарифів на послуги.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую