ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2019

В Хмельницькому змінили маршрути громадського транспорту

Андрій ЯЩИШЕН Суспільство 3704
Тролейбус №2А їздитиме за новим маршрутом — «Катіон-Озерна»
Тролейбус №2А їздитиме за новим маршрутом — «Катіон-Озерна». Фото: ілюстративне з архіву редакції

Зміни торкнулися одного тролейбусного й двох автобусних маршрутів.

З вівторка, 28 травня, в обласному центрі один тролейбус і два автобуси їздитимуть за новими маршрутами. Таке рішення мотивоване зверненнями хмельничан і дослідженнями пасажиропотоку.

За словами виконувача обов’язків начальника міського управління транспорту та зв’язку Сергія Шепурев, тролейбус №2А їздитиме за новим маршрутом — «Катіон-Озерна». Раніше він курсував від зупинки «Катіон» до Автовокзалу №2.

Також міська влада продовжила маршрути двох автобусів. Зокрема, автобус №19 «Раково- Озерна» продовжили до вулиці Гарнізонної, що у мікрорайоні Раково. Він зупинятиметься біля будинку, в якому живуть рятувальники. Маршрут автобусу №20, який їде від «Катіону», продовжили до вулиці Молдавської, що у мікрорайоні Лезневе.

«Люди до нас часто звертаються з проханнями або запустити нові маршрути, або продовжити нинішні до їх вулиць. Ми дослуховуємося до таких побажань і цього разу внесли зміни до трьох схем руху громадського транспорту, аби хмельничани могли зручно їздити на роботу й додому», — зазначив Сергій Шепурев.

Ці маршрути розпочинають свою роботу з 28 травня цього року.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую