ye-logo.v1.2
20 Лютого, 2020

Відпочинок на літо: чи готові дитячі табори Хмельниччини до початку сезону

Суспільство 1947
Рятувальники разом із іншими службами проведуть ще одну перевірку таборів на готовність 30 та 31 травня
Рятувальники разом із іншими службами проведуть ще одну перевірку таборів на готовність 30 та 31 травня. Фото: автора

Заклади перевіряють відповідні служби.

На Хмельниччині розпочали перевірку готовності дитячих таборів до прийому відпочивальників. Як розповіла начальник управління соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Лукомська сьогодні, 28 травня, під час засідання колегії ОДА, упродовж 14-16 травня фахівці різних служб обстежили вісім закладів оздоровлення, які функціонують в області.

«За результатами перевірки балансоутримувачам всіх закладів оздоровлення направили приписи про усунення недоліків. 30-31 травня планується повторне обстеження для того, щоб підписати акти експлуатації. Якщо описані раніше недоліки в таборах не усунуть, відповідний акт підписувати не будуть. Наразі основною проблемою кожного закладу є забезпечення фаховим персоналом», - зазначила Світлана Іванівна.

За її словами, серед 8 оздоровчих закладів, чотири є власністю органів місцевого самоврядування. Це, зокрема, «Світанок» (Ізяславський район), «Подолянчик» (Красилівський район), «Чайка» (Летичівський район), «Калинівка» (Старокостянтинівський район) та чотири приватних заклади. Також працюватиме три наметових містечка та 200 таборів з денним перебуванням дітей.

«Залишаються неусуненими 17 недоліків по дитячому юнацькому оздоровчому комплексі «Чайка», позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Калинівка» - 9 недоліків, «Дністровська чайка» (Кам'янець-Подільський район)- 7 недоліків, «Подолянчик» - 5 недоліків, «Еколенд» (Кам'янець-Подільський район) - 4 недоліки, «Світанок» – 1 недолік, «Джерельце» (Ярмолинецький район) - 1 недолік. Серед основних порушень — не проведене технічне переоснащення, не в належному стані сигналізації та система оповіщення людей про пожежу, не забезпечено дітей та персонал засобами індивідуального захисту органів дихання та інше», - зазначив під час колегії заступник начальника Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Дмитро Бондар.

Окрім того, додав, що у 2018 році обласне управління ДСНС подало до адміністративного суду позовну заяву щодо повного зупинення експлуатації санаторію «Україна» в селі Маків Дунаєвецького району. Управління держаної виконавчої служби винесено постанову про закінчення провадження і цей заклад повністю зупинив свою роботу. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую