ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

Хмельницький рибоохоронний патруль за місяць зафіксував понад сотню порушень

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 772
На Хмельниччині продовжують виявлти браконьєрів
На Хмельниччині продовжують виявлти браконьєрів. Фото: facebook.com

Браконьєри завдали збитків на понад 55 тисяч гривень.

У травні Хмельницький рибоохоронний патруль викрив 125 порушень. Загалом було проведено 69 рейдів. Про це повідомляють у прес-службі рибоохоронного патруля.

У травні зафіксовано 57 порушеннь за частиною 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення (грубе порушення правил рибальства), 34 – за частиною 3 статті 85 (порушення правил рибальства), 2 за статтею 85-1 (виготовлення, збут, зберігання чи реклама заборонених знарядь добування (збирання) об'єктів тваринного або рослинного світу), 3 – за статтею 86-1 (Експлуатація на водних об'єктах водозабірних споруд, не забезпечених рибозахисним обладнанням), 8 - за статтею Кодексу України про адміністративні правопорушення (незаконне придбання чи збут водних біоресурсів).

Також складено 21 акт виявлення та вилучення безгосподарського майна. Сума збитків склала 56 856 гривень. На винних осіб накладено 3417 гривень штрафів.

У ході проведених заходів інспектори патруля конфіскували 308 кілограм водних біоресурсів та 133 одиниці заборонених знарядь лову, загальною довжиною 4 108 метрів.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую