ye-logo.v1.2

У Верховній Раді зареєстрували проект закону із кількістю районів у Хмельницькій області

Суспільство 21005
Такий розподіл районів був нещодавно представлений під час засідання робочої групив Хмельницькій ОДА
Такий розподіл районів був нещодавно представлений під час засідання робочої групив Хмельницькій ОДА. Фото: adm-km.gov.ua

На офіційному сайті Верховної Ради значиться, що проект закону поданий ще 30 травня.

Авторами проекту №10348 про зміну меж районів Хмельницької області значаться три народні депутати Сергій Мельник, Володимир Мельниченко та Микола Федорук, який балотувався в одному з округів сусідньої, Чернівецької області.

Проект передбачає «розширення меж Хмельницького, Кам’янець-Подільського, Шепетівського районів».

У пояснювальній записці до проекту значиться, що для обслуговування територій, які поки що не увійшли до складу жодної об’єднаної територіальної громади, до кінця каденції, а це до 2020 року, зберігаються районні ради. А ось функції районних державних адміністрацій здійснюватимуться реорганізованими Хмельницькою, Кам’янець-Подільською, Шепетівською РДА.

Отож, згідно із поданим проектом на Хмельниччині планується три райони. Хмельницький район складатиметься із нинішніх Віньковецького, Волочиського, Городоцького, Деражнянського, Красилівського, Летичівського, Старокостянтинівського, Старосинявського, Теофіпольського, Ярмолинецького районів. До Кам’янець-Подільського району увійдуть Дунаєвецький, Новоушицький та Чемеровецький, а до Шепетівського – Білогірський, Ізяславський, Полонський, Шепетівський райони.

А ось Славутського району взагалі немає в переліку, який значиться у проекті закону. Нагадаємо, що днями представники Славути оприлюднили звернення до місцевої та обласної влади з проханням повідомити механізм переходу міст Славути та Нетішина до Рівненської області. Одна із причин – вони проти того, щоб бути у складі Шепетівського району.

 Читайте також: Децентралізація: скільки районів хочуть утворити на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую