ye-logo.v1.2
23 Січня, 2020

На Хмельниччині зникла неповнолітня дівчина

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 8591
Дівчина раніше вже йшла з дому
Дівчина раніше вже йшла з дому. Фото: facebook.com

Розшукують 15-річну школярку з Шепетівщини.

Неповнолітня Марія Фещук, яка народилася 22 червня 2003 року, зникла 10 червня в селі Городище Шепетівського району. Як повідомляють у поліції дівчинка близько 18-ої години, нічого не сказавши своїй матері, пішла з дому в невідомому напрямку і досі не повернулась.

ОНОВЛЕНО: Дівчину знайшли

«Раніше також бували випадки, що вона йшла з дому, але ненадовго. За кілька днів поверталася. Дівчинка з важким характером, часто свариться з мамою. Вона навчалась в Великомежирицькій школі-інтернаті в Рівненьскі області. Були випадки, що Марія туди втікала, - розповідає оперуповноважена сектору кримінальної поліції, що в Шепетівці, Ірина Божок. - Десь близько двох тижнів тому, коли почалися канікули, вона переїхали в Шепетівський район і тут перебувала. Є повідомлення, що 11 червня її бачили в місті Корець Рівненської області. Перевіряємо інформацію, шукаємо її там».

Особливі прикмети: Дів­чинка виг­ля­дає на 15–16 ро­ків, зріст 160 сантиметрів, се­редньої ті­ло­бу­до­ви, ру­де во­лос­ся. Бу­ла одяг­не­на у си­ній джин­со­вий під­жак, чер­во­но-бі­лу коф­ту, сі­рі шта­ни та чер­во­но-сі­рі кро­сів­ки. При со­бі ма­ла па­кет із ре­ча­ми або сум­ку. 

Всіх, хто знає щось про міс­цезна­ход­ження не­пов­но­літньої, просять повідомити за номерами: +38 (068) 621-63-89 або 102.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую