ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Застигли у повітрі: у Хмельницькому відкрили фотовиставку танцюючих балерин

Суспільство 1928
На світлинах балерини застигли у повітрі
На світлинах балерини застигли у повітрі. Фото: автора

Переглянути експозицію можна до 8 липня.

У Хмельницькому фотомузеї, вчора, 20 червня, відкрили виставку фоторобіт спільної творчості Ірини і Андрія Роїк. Подружжя з Одеси зафіксувало на світлинах танцюючих балерин — артистів різних українських та європейських театрів. Виставка не має назви, аби кожен зміг придумати й побачити у фотороботах щось своє, однак присвячена вона мистецтву балету і красі людського тіла.

«Балет — це моє натхнення. Останні декілька років я мріяла пофотографувати артистів балету і, нарешті, на це наважилась. Це дуже цікавий досвід. З ними легко працювати, хоча домовитись про зйомку не так і легко, бо вони зайняті, і ми зайняті. Робота з кожним із танцюристів індивідуальна, я їх всіх пам’ятаю», - розповідає Ірина Роїк.

Ідею фотографії подружжя формує спільно

Додає, що найбільше любить фотографувати людей, особливо жінок. Кожну зі своїх майбутніх робіт вона обговорює з чоловіком Андрієм, який є художником за професією та покликанням. Вони спочатку спільно формують ідею того, що має бути на світлині, Андрій її зображує у формі ескізу, і далі подружжя працює над втіленням картинки у життя.

На світлинах балерини європейських театрів

«Головна в нашому тандемі — Ірина. Вона фотограф і двигун всього. Я допомагаю більше як художник, мрійник. Можу щось придумати, запропонувати дружині, а вона зробить все по-своєму, пропустить крізь свою призму сприйняття. Звісно, ми обговорюємо все до деталей. Але це більше виставка Ірини, вона головний режисер», - розповідає Андрій Роїк.

Автори виставки - Ірина та Андрій Роїк

В експозиції представлено 50 робіт. Їх вперше показують загалу, наступне місто, де відбудеться презентація – Одеса. У Хмельницькому ж виставку, яка, до речі, не має назви, можна переглянути до 8 липня.

Передує роботі - ескіз

Це вже не перша виставка Ірини Роїк у Хмельницькому. Шість років тому, саме 20 червня 2013 року пані Ірина вже презентувала фотовиставку «Дев'ятий сон Білосніжки». Деякі з робіт досі зберігаються у фондах хмельницького фотомузею.

Виставку можна перглянути до 8 липня

Краса людського тіла - одна з головних ідей експозиції


 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую