ye-logo.v1.2
18 Листопада, 2019

Результати ЗНО на Хмельниччині: ще один випускник набрав 200 балів

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 4282
Михайло Бойко склав тестування з хімії на максимальний бал
Михайло Бойко склав тестування з хімії на максимальний бал. Фото: khm.gov.ua

Михайло Бойко здобув максимальний бал з хімії.

Нещодавно сайт «Є» повідомляв, що на Хмельниччині двоє випускників здобули найвищі результати з англійської та математики.

Сьогодні, із Українського центру оцінювання якості освіти надійшла інформація про результати ЗНО з хімії. Стало відомо, що максимальну кількість балів з цієї дисципліни набрав випускник Хмельницького технологічного багатопрофільного ліцею ім. А. Мазура Михайло Бойко.

«Сьогодні, 24 червня вже визначені усі результати зовнішнього незалежного оцінювання. На Хмельниччині цьогоріч лише троє випускників здобули максимальний бал. Минулого року таких випускників було шестеро. Чому так мало? На це впливає багато чинників – від порогового балу до самопочуття людини, яка складала тести», - розповіла методист Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Ірина Ковальчук.

Нагадаємо, цьогоріч найвищий результат по ЗНО з англійської мови здобула учениця хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького Катерина Булеза. Також продемонстрував найкращі знання з математики шепетівчанин Віктор Цвіль.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую