ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Підприємства-банкрути не заплатили працівникам понад 4 мільйони гривень

Суспільство 1669
Рівень заборгованості по зарплаті падає
Рівень заборгованості по зарплаті падає. Фото: uk.etcetera.media

Рівень заборгованості по зарплаті в області зменшується.

Станом на 18 червня заборгованість із заробітної плати по області складає 7,2 мільйона гривень. Про це повідомляють у Департаменті соціального захисту населення Хмельницької облдержадміністрації. На початку травня борг перед працівниками становив 7,7 мільйона гривень.

«Серед боржників - 3 економічно активних підприємства (1,9 мільйона гривень), 12 підприємств-банкрутів (4,7 мільйонів гривень), 2 економічно неактивних підприємствах (602,3 тисячі гривень). Середній розмір номінальної заробітної плати штатного працівника у квітні поточного року по області становив 8 234 гривень, що у два рази вище розміру мінімальної заробітної плати (4 173 гривні)», - йдеться у повідомленні.

Найвищий рівень оплати праці у квітні 2019 року спостерігався у фінансовій та страховій діяльності (13 661 гривня), державному управлінні й обороні; обов’язковому соціальному страхуванні (11 106 гривень), сільському господарстві, лісовому господарстві та рибному господарстві (10 356 гривень).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую