ye-logo.v1.2
17 Листопада, 2019

Як хмельничани обирали діряві шкарпетки і корупцію в гарних коробках

Ангеліна Мовчан Суспільство 1688
Хмельничани обирали подарунки країні на наступні п'ять років
Хмельничани обирали подарунки країні на наступні п'ять років. Фото: автора

Вчора, 28 червня, коли вся країна святкувала день Конституції, хмельничанам влаштували акцію «Обери подарунок країні на наступні п’ять років”.

На лавці у сквері ім.. Шевченка, розклали яскраві коробки із гаслами, якими зазвичай користуються політики для передвиборчих обіцянок: «Без корупції», «Добробут кожній родині», «Економічне покращення», «Комунальний рай». Всередину подарунків активісти заховали «сюрпризи», які пояснювали, що ж насправді ховається за тими чи іншими гаслами. До прикладу, у коробці «без корупції» ховалось ще більше коштів, а у коробці «Добробут кожній родині» – пара дірявих шкарпеток.

«Часто політики говорять нам те, що ми очікуємо від них почути, хоча за їх лозунгами і гарними словами може бути прихований зовсім інший зміст. У нас всі коробки закриті і люди спочатку обирають за гаслами їх, а вже потім дивляться всередину. Гарні коробки символізують закриті списки партій, тобто ми не знаємо кого обираємо і хто потрапить в парламент. Тому ми закликаємо громадян глибше дивитися, шукати інформацію, аналізувати її і не піддаватися словесним подарункам», - розповідає регіональна координатора ініціативи «Активна Громада» Юлія Мазур і додає, що така акція проходила паралельно у 25 містах України.

Після того, як люди обрали гасла, дізнавалися, шо насправді за ними криється

За гаслами "без корупції" криється ще більша корупція
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую