ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Екс-командир 8 полку Олег Нечаєв отримав нову посаду

Суспільство 7666
Командир 8 полку спецпризначення став першим заступником командувача Сил спецоперацій ЗСУ
Командир 8 полку спецпризначення став першим заступником командувача Сил спецоперацій ЗСУ. Фото: ukr.lb.ua

Полковник пішов на підвищення.

Декілька днів тому командир 8 окремого полку спецпризначення Сил спеціальних операцій Олег Нечаєв попрощався із Бойовим прапором військової частини та підлеглими. Як пише LB.ua, полковника уже призначили на нову посаду.

«Командира 8 полку спеціального призначення в/ч 0553 (Хмельницький) офіцера Олега Нечаєва призначили першим заступником командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ. Посада була вакантною з 12 березня 2019 року, коли полковник Сергій Кривонос був призначений першим заступником секретаря РНБО», - йдеться у повідомленні.

Сам Олег Нечаєв у коментарі LB.ua зазначив, що на новій посаді зробить все від нього залежне для зміцнення бойових можливостей ССО і якнайшвидшого звільнення нашої землі від агресора.

«ССО - наймолодший окремий вид у Збройних силах України, створений 28 липня 2016 року указом Президента за підтримки іноземних партнерів країн-членів НАТО. До ССО входять 3-й (Кропивницький) і 8-й (Хмельницький) полки спеціального призначення, 73-й морський (Очаків) і 140-й центри спеціального призначення, а також 142-й навчальний центр у Бердичеві», - пише LB.ua.

Нагадаємо, що полковник Нечаєв з 2011 року був командиром 8 окремого полку спецпризначення.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую