ye-logo.v1.2
21 Листопада, 2019

Замість роботи – пішов до церкви: у Полонному водія звільнили за прогул

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 3253
Відвідування церкви – не поважна причина відсутності на роботі
Відвідування церкви – не поважна причина відсутності на роботі. Фото: kma.court.gov.ua

Рішення підприємця чоловік оскаржував в суді.

Полонський райсуд розглянув позов колишнього водія до підприємства. Як повідомляють у прес-службі Хмельницького апеляційного суду, чоловік просив скасувати наказ директора про його звільнення та поновити на роботі, а також стягнути з відповідача середній заробіток за час вимушеного прогулу і моральну шкоду в сумі 100 тисяч гривень.

«Позивач пояснив, що його звільнили з підприємства, де він працював водієм, через відсутність на роботі 13 квітня 2019 року. Чоловік каже, що не прийшов на роботу, бо був у церкві на служінні. На його думку, це поважна причина. Зовсім протилежної – представник відповідача, який вважає звільнення законним», - йдеться у повідомленні.

У суді зазначили, що уклавши із Підприємством трудовий договір, працівник повинен був дотримуватись вимог Правил внутрішнього трудового розпорядку. Зокрема, вчасно прибувати на роботу у дні, встановлені змінним графіком, а сповідування позивачем релігії та відвідування церкви не може увільняти його від виконання своїх трудових обов’язків та давати право на власний розсуд залишати роботу.

«Відповідач обґрунтовано звільнив позивача, врахувавши, що його проступком завдано майнової шкоди підприємству, а також те, що водій вже притягувався до дисциплінарної відповідальності у виді догани. Рішення не набрало законної сили і може бути оскаржене до апеляційної інстанції», - зазначили у суді.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую