ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У центрі Хмельницького розпочали ремонтувати ще один вхід до підземки

Суспільство 4469
Пішохідний перехід має шість виходів, цього року полагодять два з них
Пішохідний перехід має шість виходів, цього року полагодять два з них. Фото: автора

Комунальники зняли старе покриття.

У центрі міста на перехресті вулиць Кам’янецької та Подільської триває ремонт підземного переходу. Цього року запланували оновити два входи.

Ремонт першого (біля ТРЦ «Либідь Плаза» з боку Подільської) розпочали в червні, а зараз він майже завершений. Днями підрядники взялися до роботи над оноленням наступного входу (поруч з ТРЦ «Квартал»). Як розповіла начальниця відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства Тетяна Циб, вартість ремонтних робіт склала 196 тисяч гривень.

«У першому вході поштукатурені зовнішні стіни сходів і самі сходи, плити з тріщинами замінені. Переклеєні зовнішні гранітні плити і перекриття. Залишилось пофарбувати, - говорить Тетяна Михайлівна. - Нещодавно ми перейшли на інший вхід. У вівторок-середу знімали старі плити. Фарбувати будемо вкінці разом обидва входи».

Ремонт підземки у Хмелньицькому

Вхід до підземного переходу закрили на ремонт.

Оновленими сходами хмельничани вже можуть користуватися. За словами Тетяни Циб, у понеділок звідти вивезуть будівельне сміття.

«Цього року буде ремонтуватися тільки цих два входи до підземного переходу. За наявності фінансування ремонт хотілося б продовжити і на інші сходи, адже є ділянки, які небезпечні. Можливо, це відбудеться наступного року», - додає вона.

Один з входів у підемку в Хмельницькому відремонтували

Незабаром комунальники вивезуть будівельне сміття.

Ремгонт піземки у Хмельницькому триває

Відремонтованим входом вже користуються хмельничани.

Ремгонт піземки у Хмельницькому триває

Вхід у підземний перехід поруч з книжковим магазином теж потребує оновлення.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую