ye-logo.v1.2
27 Лютого, 2020

Левенят, які народились у Хмельницькому відправлять за кордон

Суспільство 2845
Це вже четверте потомство пари левів - Амура й Тіари, які мешкають у зоопарку
Це вже четверте потомство пари левів - Амура й Тіари, які мешкають у зоопарку. Фото: скрін з відео ТК Ексклюзив

Сьогодні на звірят чекають огляд і перша вакцинація.

У приватному міні-зопарку міста народилося четверо левенят два хлопчики і дві дівчинки. Сьогодні їм виповнюється 10 днів. За словами директора зоопарку Сергія Пальохіна, потомства очікували, це вже четвертий виводок пари дорослих левів - Амура й Тіари. За два місяці левенят планують відправити у закритий заповідник Австралії.

«Сьогодні левенятам зроблять перші щеплення і оглянуть. Цю інформацію внесуть у всеукраїнську базу даних. Ми вже почали вести переговори, щоб передати левенят у закритий заповідник в Австралії. Це буде скоріше за все восени, тому що потрібно дотриматись процедури. Вона за європейськими стандартами має три етапи. Перший якраз сьогодні – це щеплення і огляд левенят, наступна вакцинація - коли звірятам виповниться місяць. Далі представники заповіднику приїдуть до нас. Протягом двох тижнів вони робитимуть аналізи і відповідні документи, а потім левенят заберуть у заповідник», - пояснює Сергій Пальохін.

До речі, левенят, які з'явились на світ минулого року, теж відправили до Австралії. Про сам заповідник Сергій Пальохін багато не розповідає, каже, що навіть назву сказати не може, бо це вимога організації. Розповідає лише, що у заповіднику відновлюють популяцію окремих видів тварин.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую