ye-logo.v1.2
6 Грудня, 2019

У Хмельницькому відзначать набуття чинності мовного закону

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 1195
16 липня 2019 року набуває чинності Закон про мову
16 липня 2019 року набуває чинності Закон про мову. Фото: ілюстративне 24tv.ua

Відбудеться акція «Мова об’єднує».

Сьогодні, 16 липня, в Україні відзначатимуть набуття чинності закону про державну мову. У понад тридцяти містах країни проведуть акцію «Мова об’єднує». Серед них і Хмельницький. Як розповів один з організаторів акції в нашому місті Олег Майданюк, захід відбудеться для підтримки та посилення позицій української мови в Україні.

«Ми хочемо показати, що суспільство повністю підтримує закон. Акція не політична, не пов’язана з виборчим процесом. Оскільки сьогодні перший день дії мовного закону, то хотілось би пролити світло, - говорить активіст. - На акції розкажемо про міфи, які пов’язані з мовним законом. Поговоримо, яким чином будуть вводитись норми забезпечення функціонування української мови як державної, та у який сферах вона буде вводитись і в які строки».

До акції долучаться місцеві активісти, волонтери. «Буде багато митців, літераторів, фестивальників. Крім інформативної частини, відбудуться творчі виступи. Запрошуємо долучитися всіх охочих хмельничан», - додає Олег Майданюк.

Акція «Мова об’єднує. Хмельницький» відбудеться сьогодні, 16 липня, з 17.30 до 19.00. Місце проведення: парк культури та відпочинку імені Михайла Чекмана (площа біля білого мосту).

Крім того, на Хмельниччині аналогічна акція пройде у Кам’янці-Подільському на Європейській площі. Початок о 19:00.

Читайте також: Куди піти у Хмельницькому протягом 15-21 липня.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую