ye-logo.v1.2
24 Лютого, 2020

Коли у Хмельницькому замінять усі старі світлофори

Суспільство 1446
До кінця цього року всі світлофори у місті будуть світлодіодні
До кінця цього року всі світлофори у місті будуть світлодіодні. Фото: автора

80 відсотків світлофорів у місті вже енергоефективні.

У Хмельницькому тривають роботи по заміні світлофорів зі старих лампових на сучасні світлодіодні. За словами, виконуючого обов’язки начальника комунального підприємства по будівництву ремонту та експлуатації доріг Микола Вавринчука, 80 відсотків світлофорів вже замінили на нові. 

«Перші діодні світлофори почали встановлювати у місті у 2016 році, найбільшу кількість замінили у 2018 році. До кінця цього року всі світлофори у місті будуть світлодіодні. Хмельницька міська рада вже виділила 1 мільйон 600 тисяч гривень, що б закінчити роботи. Зараз тривають закупівельні процеси», - пояснює Микола Вавринчука.

Загалом у Хмельницькому 1342 світлофори, які розташовані на 117 світлофорних об’єктах.

«Із 117 ділянок 100 обладнані діодними світлофорами. Різниця між діодними і ламповими у якості та чіткості зображення і плюс великий ефект по економії електроенергії. Ми порахували, що перейшовши повністю на світлодіодні пристрої місто зекономить 300 тисяч гривень в рік лише на електроенергії. Але головне в них це якість, бо це безпека і життя людини. Також у більшості світлодіодних світлофорів є таймер відліку часу, це дуже зручно для водія і для пішохода», - пояснює очільник.

І додає, що зараз тривають роботи з облаштування нового 118 світлофорного об'єкта на вулиці Тернопільській. Всі нові об’єкти, які встановлюються, вже йдуть зі світлодіодними лампами. Тож до кінця року усі старі світлофори у Хмельницькому замінять на світлодіодні.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую