ye-logo.v1.2
10 Грудня, 2019

В Старокостянтинові для реабілітації військових застосовують іпотерапію

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1438
Іпотерапія – чудовий спосіб боротьби зі стресами, психологічними та фізичними навантаженнями
Іпотерапія – чудовий спосіб боротьби зі стресами, психологічними та фізичними навантаженнями. Фото: Сергій Жмурко

Медики кажуть, це чудовий спосіб побороти стреси.

У військовому госпіталі Старокостянтинова проходять психологічну реабілітацію та відновлюють здоров’я військовослужбовці з військових підрозділів та частин, що виконували бойові завдання в зоні АТО та у складі сил ООС. Як зазначає спеціальний кореспондент інформагентства Міноборони України Сергій Жмурко, в реабілітаційному відділенні госпіталю традиційні методи лікування та відновлення здоров’я поєднують з сеансами іпотерапії.

«Допомогти з проведенням сеансів іпотерапії радо відгукнулися вихованці місцевого кіно-спортивного клубу «Козацький герць», керівником якого є Федір Лавров. Вони з задоволенням допомагають військовим під час проведення сеансів верхової їзди», - каже Сергій Жмурко.

За твердженнями лікарів, іпотерапія – це чудовий спосіб боротьби зі стресами, психологічними та фізичними навантаженнями.

Допомогти з проведенням сеансів іпотерапії відгукнувся місцевий кіно-спортивний клуб.

«Кінь чинить на вершника потужний емоційний вплив, що дозволяє використовувати іпотерапію для лікування психоемоційних розладів та наслідків контузії. Між вершником та твариною налагоджуються близькі дружні стосунки, що дуже важливо для наших пацієнтів», - пояснює користь впливу такої терапії лікар госпіталю Павло Золотарьов.

До теми: Нетішині відкрили центр допомоги для військових та їхніх родин.

Поряд з іпотерапією, разом з традиційним медикаментозним лікуванням, для реабілітації військових медики також практикують і заняття-спілкування в групах та сеанси художньої арт-терапії. Взявши вперше в руки пензлик пацієнти відділення малюють фарбами на перший погляд прості картинки, які дають змогу їм самовиразитись та заспокоїтись.

Для реабілітації військових медики також практикують і заняття з художньої арт-терапії.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую