ye-logo.v1.2
18 Лютого, 2020

Директор Понінківської фабрики заявив, що подав апеляцію на рішення суду

Суспільство 2180
В разі подачі підприємством апеляції, справу розглядатиме 8-мий апеляційний суді Львова
В разі подачі підприємством апеляції, справу розглядатиме 8-мий апеляційний суді Львова. Фото: insider.zt.ua

Підприємство продовжує виробництво.

Вчора 23 липня Волинський окружний адмінсуд задовольнив позов Держекоінспекції, "застосувати заходи реагування держнагляду і контролю шляхом призупинення виробництва Понінківської картонно-паперової фабрики в частині скиду зворотних вод з забруднюючими речовинами в річку Хомора".

А вже сьогодні, 24 липня керівництво ТОВ "Понінківська картонно-паперова фабрика Україна" заявило, що офіційно подало апеляцію стосовно рішення Волинського окружного адмінсуду. Повідомлення про це розміщено на сторінці Понінківської картонно-паперової фабрки у Фейсбуці, за підписом гендиректора підприємства Сергія Прудкого.

У повідомлені також йдеться: «Наголошуємо, що підприємство на законних підставах і надалі працює: виготовляє та відпускає продукцію, здійснює свою роботу належним чином і в повному обсязі виконує свої зобов’язання перед партнерами та працівниками... Підприємство вже пройшло понад 25 екологічних перевірок різного ступеня, ми вже виграли чотири суди, які довели правоту фабрики, отже впевнені виграємо й цей».

Як повідомив раніше представник Держекоінспекції області в суді Олег Сліпчук, в разі подачі підприємством апеляції, справу розглядатиме 8-й апеляційний суд Львова.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую