ye-logo.v1.2
15 Грудня, 2019

Три сотні фазанів випустили в ліси на Ізяславщині

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1096
Випустивши фазанів на волю, мисливці не полишають птахів напризволяще
Випустивши фазанів на волю, мисливці не полишають птахів напризволяще. Фото: ілюстрація volynnews.com

Полювання на них заборонене.

На Ізяславщині мисливці виростили та випустили у дику природу понад три сотні фазанів. В районному товаристві мисливців та рибалок запевняють, що не лише полювання, але й опіка місцевою фауною є пріоритетним напрямком діяльності товариства.

Саме тому декілька років тому мисливці Ізяславської районної організації Українського товариства мисливців та рибалок розпочали вирощувати та заселяти мисливські угіддя фазанами.

Для розведення поголів’я фазанів збудували спеціальні вольєри. Зазначають, що птахи пристосовані до життя у наших лісах, адже витримують температуру до -40 градусів.

Випустивши фазанів на волю, мисливці не полишають птахів напризволяще: вони оберігають їх від браконьєрів, лисиць, бродячих собак та котів, підгодовують у холодну осінь, зиму та весну. Птахи чудово виживають та навіть дають потомство.

Фазанами заселяють мисливські угіддя. Фото:izadm.gov.ua

В товаристві мисливців та рибалок додають, що завдяки хорошому клімату, багатим лісовим ресурсам на Ізяславщині є всі необхідні умови для вирощування й розведення фазанів. Мисливці переконались, що за людської підтримки птахам не страшні дощі та сніги, хижаки. Головне для фазана, аби були вода та дерева, щоб вночі ховатись від хижаків.

Полювання на цих птахів на Ізяславщині заборонене.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую