ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У ТОП-100 найпопулярніших вишів серед абітурієнтів два з Хмельниччини

Суспільство 4920
Кам
Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка посів 76 місце. Фото: з архіву

Лідером по кількості заяв від абітурієнтів став столичний ВНЗ.

За даними Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», що публікує рейтингові списки абітурієнтів, до навчальних закладів подано більше 1 мільйона 500 тисяч заяв від вступників.

«В тому числі 922 тисячі заяв подано абітурієнтами на основі повної загальної середньої освіти (11 клас) на навчання для здобуття кваліфікаційних рівнів бакалавра та медичного магістра на базі повної загальної середньої освіти за всіма формами навчання», - йдеться у повідомленні.

Прийом заяв від абітурієнтів, які вступають на навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання завершено.

Як і минулого року, лідерами по кількості заяв від абітурієнтів, що вступають на основі повної загальної середньої освіти, є Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Львівський національний університет імені Івана Франка. Третю сходинку посідає Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського.

У сотню найпопулярніших вишів України увійшло тако два з Хмельниччини. Хмельницький національний університет посів 36 місце, Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка – 76 місце.

Читайте також: До початку навчального року на Хмельниччині ліквідують майже два десятки шкіл.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую