ye-logo.v1.2
10 Грудня, 2019

У Білогір’ї взялися за сортування сміття

Ангеліна Мовчан Суспільство 1379
Місцевих жителів просять вкручувати пластик, щоб заповнювати контейнери щільно
Місцевих жителів просять вкручувати пластик, щоб заповнювати контейнери щільно. Фото: Юлії Панасюк

Розповіли куди його складують і які плани на майбутнє.

У селищі встановили контейнери для пластику. Поки що, як зізнається селищний голова Василь Мельник, їх шість штук. Але на цьому зупинятися не будуть.

«Ми започаткували екологічну ініціативу, яка допоможе звільнити селище від накопичення шкідливої тари. Уже встановили шість контейнерів для збору пластику, але на цьому не зупинятимемося. Будемо визначатися дивлячись як місцеві жителі сортуватимуть пластик. Плануємо також окремо сортувати скло», – каже голова Білогірської селищної ОТГ Василь Мельник.

Місцевих жителів просять стискати пластикові пляшки, щоб заповнювати контейнери щільно.

«Зібраний пластик комунальне підприємство, поки що складує на своїй території. Згодом, відвозитиме на вторинну переробку. Наразі ведуть перемовини із тими, хто займається збором та переробкою сировини», – розповідає Василь Мельник.

У найближчих планах Білогірської громади – забезпечити контейнерами для пластику все селище, а згодом і громаду. Також планують встановити окремі контейнери для сортування скла, а поблизу багатоквартирних будинків – контейнери для роздільного збирання побутових відходів.  

Читайте також: ОСББ отримуватимуть гранти на заходи з енергоефективності

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую