ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2020

Кольорові стіни та чудо-звірі: хірургічне відділення міської дитячої лікарні капітально відремонтували (ФОТО)

Суспільство 3263
Стіни у відділенні розписані за дизайнерським проектом
Стіни у відділенні розписані за дизайнерським проектом. Фото: автора

Роботи з оздоблення дитячого інтер’єру у відділення тривала чотири місяці.

Сьогодні, 1 серпня, у Хмельницькій міській дитячій лікарні презентували капітально відремонтоване хірургічне відділення.

«Востаннє це відділення було відремонтоване понад 30 років тому. Півтора року тому, стартував капремонт. На нього з міської скарбниці було виділено понад 2,5 мільйони гривень. В оновленому відділенні повністю відмовилися від загальних туалетів і душових – кожна палата обладнана окремим санвузлом, що також додає комфорту. Для того, щоб діти мали де гратися та вивчати щось нове також облаштовано і спеціальну дитячу кімнату з яскравими меблями, великою кількістю іграшок та матеріалів для розвитку дитини», - розповіла головний лікар Хмельницької міської дитячої лікарні Наталія Зимак-Закутня.

В оновленому відділенні повністю відмовилися від загальних туалетів і душових – кожна палата обладнана окремим санвузлом.

Керівник хірургічного відділення Ігор Погребняк пригадує, що під час ремонту він зрозумів, що в дитячому відділенні необхідно створити такі умови, аби для дітей тут було цікаво та весело.

«Саме тому, я подав документи на участь в проекті «Кольоровий світ дитинства», в рамках якого в медичних закладах України з’являються дизайнерські оздоблення стін, що позитивно впливає на одужання дітей. Наше відділення стало 12-им з початку реалізації цієї програми», - каже Ігор Погребняк.

 

Палітра кольорів та мотиви ілюстрацій були підібрані таким чином, об вони викликали приємні емоції у дітей та мали позитивний арт-терапевтичний ефект.

Для виконання усіх робіт був запрошений хмельницький художник Семен Ковальчук. Митець зізнається, що дана робота була не легка, але захоплива.

«Дана робота була не легка, але захоплива»,- каже художник Семен Ковальчук.

«На усі роботи з оздоблення стін я витратив близько чотирьох місяців. Основне оформлення розробляли дизайнери, однак в ході виконання усіх робіт були внесенні деякі зміни. Мені дуже не хотілося, щоб на стінах були намальовані герої радянських мультфільмів. Хотілося сучасного підходу та рішень. Палітра кольорів та мотиви ілюстрацій були підібрані таким чином, об вони викликали приємні емоції у дітей та мали позитивний арт-терапевтичний ефект. Мені здається, нам це вдалося», - розповів Семен Ковальчук.

Після відкриття оновленого відділення дітей розважали аніматори.

Читайте також: У Хмельницькій міській дитячій лікарні відкрили ігрову кімнату

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую