ye-logo.v1.2
8 Грудня, 2019

У Хмельницькому пройдуть гонки на толокарах та самокатах

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 2176
Перегони вирішили зробити щорічними
Перегони вирішили зробити щорічними. Фото: khm.gov.ua

Перегони організують для маленьких хмельничан.

Наступного тижня, в суботу на майданчику перед кінотеатром Шевченка відбудуться перегони на толокарах та самокатах. До участі запрошують діток віком від двох до семи років. Як зазначають організатори події, подібний захід у нашому місті пройде вдруге.

«Минулого року участь у перегонах взяли близько півтори сотні дітей. Цьогоріч ми плануємо набрати до трьохсот учасників. Вже є зареєстровано 90 малюків, - розповідає методист міського центру по роботі з дітьми та підлітками Мар’яна Пестонюк. – Того року були лише толокари і участь у перегонах взяли діти до п’яти років. Але старші діти теж хотіли долучитися, тому ми вирішили збільшити вікові рамки до семи років і додати перегони на самокатах».

Учасникам необхідно буде на швидкість подолати 20-метрову відстань на толокарах чи самокатах залежно від віку. У перегонах на толокарах можуть взяти участь діти від 2-х до 4-х років, на самокатах – від 4-х до 7-ми років. Транспорт для заїздів надають організатори.

Організатори облаштують для гонок п’ять смуг. Всі дітлахи, які будуть змагатися, отримають призи, а переможці і призери — головні нагороди. Участь у перегонах безкоштовна. Реєстрація триватиме до 7-го серпня. Перегони пройдуть 10 серпня перед кінотеатром Шевченка. Початок о 17-ій годині.

Щоб стати учасником, необхідно подати заявку за телефоном: +380963649821 з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 17:00 години.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую